Odkaz na stránky hannah.cz Odkaz na stránky rockpoint.cz Odkaz na stránky outdoorconcept.cz

Volná místa

Outdoor Concept a.s., distributor významných outdoorových a lifestylových značek jako je Hannah, Keen, Osprey, Rafiki, Prana nebo Julbo, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Specialista marketingu - retail

Do týmu hledáme nového kolegu, který bude prostředníkem mezi marketingovým týmem a maloobchodní sítí v oblasti tiskových materiálů. Bude denně v kontaktu s grafiky i tiskárnami a bude nám pomáhat rozvíjet náš podíl na trhu s outdoorovým vybavením. Zároveň hledáme kolegu, který bude dobrým parťákem pro tým lidí, které práce baví a bude schopen rozvíjet jejich dosavadní znalosti a zkušenosti.

Hlavní náplň práce:

• Realizace veškerých POS materiálů pro potřeby maloobchodní sítě
• Stanovení a naplnění koncepce imageových ploch v maloobchodních jednotkách, ve spolupráci s brand manažery zajištění vyváženosti prezentace jednotlivých značek
• Příprava a realizace katalogu Rock Point
• Aktivní komunikace s grafiky, tiskárnami, popř. jinými subjekty ohledně návrhů a realizace tiskových materiálů, reklamních předmětů atd.

Minimálně požadujeme:

• Praxe na obdobné pozici, v oboru outdooru nebo sportu výhodou
• Orientace v oblasti outdooru a sportu
• Umění naslouchat
• Komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
• Samostatnost a proaktivita
• „Cit pro grafiku“
• práce s PC - MS Office
• ŘP sk.B

Co nabízíme:

• Zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí outdoorové firmy
• Zázemí stabilní české společnosti
• Neformální leč profesionální prostředí
• Týmovou hru
• Zajímavé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, Sick Days, MultiPass, flexibilní pracovní doba atd.)
• Možnosti rozvoje

Kontakt

Outdoor Concept a.s.
Eva Mentlíková
Americká 2796/54
301 00  Plzeň-Východní Předměstí
Česká republika